Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Hobby Horse

Hobby Horse to oryginalna zabawka, która daje dużo radości a dla wielu jest pasją. Tajemniczo brzmiąca nazwa nie oznacza nic innego, jak głowę konia umieszczoną na kiju. Co ciekawe, to fakt, że hobby horse jest również elementem zawodów sportowych, gdzie zazwyczaj dzieci i młodzież wcielają się w role jeźdźców, konkurując ze sobą na poszczególnych etapach rozgrywki. Podczas zawodów imituje się prawdziwą jazdę konną, więc uczestnicy poruszają się zupełnie tak samo, jakby między nogami mieli prawdziwego konia z krwi i kości. Brzmi to trochę abstrakcyjnie, ale faktycznie takie zawody mają miejsce, a nawet cieszą się wielkim zainteresowaniem. Ów ciekawostka niewątpliwie jeszcze bardziej zachęca do zapoznania się z hobby horse.

Hobby Horse  Dakota - Srokaty A4

Hobby Horse Dakota - Srokaty A4

Producent: Horse Club
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej

Hobby horse boxy - stwórz własnego konika marzeń

Hobby Horse Box jest zestawem niezbędnych elementów do stworzenia własnego konia. Box zawiera szczegółową instrukcję, która poprowadzi Cię przez wszystkie etapy tworzenia konika. Tak naprawdę samo wykonanie będzie ogromną frajdą dla dziecka jak i rodzica. Dlaczego? Ma okazję stworzyć od podstaw wymarzoną zabawkę.

Kolejnym bardzo ważnym elementem zestawu jest szablon, który jest już naniesiony na rewers materiału, gotowy do wycięcia. Szablon daje dokładne odwzorowanie kształtów, które doskonale odzwierciedlają cechy anatomiczne głowy konia.

Materiał jaki został dołączony do boxa hobby horse jest przyjemny w dotyku, miękki i delikatny w kontakcie z wrażliwą skórą dziecka. Jest to tkanina minky, która jest pluszowa, ale równocześnie bardzo trwała, przez co przez długi czas zachowuje swoje pierwotne właściwości. Ilość materiałów jaką dodano do boxa, jest wystarczająca do stworzenia hobby horse'a. Nie ma możliwości, aby w trakcie wykonywania projektu okazało się, że jest go za mało.

W boxie hobby horse nie może zabraknąć ważnego elementu, jakim jest drewniany kijek. Jest on wykonany z dobrej jakości drewna, aby zwyczajnie nie uległ uszkodzeniu podczas intensywnej zabawy. Zestaw zawiera również watę do wypełnienia, filce, elementy grzywy.

Hobby horse boxy różnią się od siebie m.in. kolorem dołączonych tkanin odpowiadających za maść, co pozwala na stworzenie konika w ulubionym kolorze z palety dostępnych barw.

Hobby horse boxy - zalety płynące z tworzenia własnej zabawki

Hobby horse box oprócz dobrej zabawy gwarantuje również inne korzyści związane z rozwojem kreatywności, wyobraźni czy też ćwiczenia umiejętności manualnych. Sam proces tworzenia niezwykle angażuje dziecko w powierzone zadanie. Dodatkowo konstruowanie zabawki, którą za chwilę będzie się bawiło jest kolejną pobudką do większego zaangażowania. Uczy to pewnej zależności, gdzie własna praca, da wspaniały rezultat w postaci gotowej zabawki. Rozwijanie tej cechy w dziecku od najmłodszych lat, przyniesie w przyszłości wiele korzyści, które niewątpliwie znajdą swoje zastosowanie w dorosłym życiu.

Hobby horse boxy są też okazją do zaangażowania w kreatywne tworzenie rodzica lub obojga z nich. Wspólna praca nad zabawką zbliża do siebie członków rodziny, co uczy również współpracy w dążeniu do wspólnego celu.

Podczas łączenia poszczególnych elementów konika dziecko ćwiczy również motorykę małą, czyli sprawność dłoni oraz palców. Potrzebne również jest tutaj skupienie i dokładność, więc również i te cechy zostają wywołane do tablicy.

Oczywiście możliwość stworzenia zabawki swoich marzeń, zgodnych z własnymi upodobaniami, w ulubionym kolorze, z dodatkami, które spełnią wszystkie oczekiwania jest marzeniem każdego dziecka.

Zestaw do samodzielnego wykonania konika - zalety hobby horse'a

Może wydawać Ci się, że głowa konia na kiju jest mało atrakcyjną propozycją rozrywki. Nic bardziej mylnego! Oprócz tego, że samo tworzenie konika jest niesamowitą frajdą, to zabawa nim jest kolejną. Hobby horse daje wiele możliwości zabawy. Jedną z nich jest ściśle związana z rozwojem wyobraźni, czyli naśladowanie prawdziwej jazdy konnej. Naśladowanie ruchów jeźdźca wspiera rozwój koordynacji ruchowej. jest to też wspaniała okazja do rywalizacji, organizacji zawodów "na niby" wraz z przeszkodami, które również można otrzymać w naszym sklepie. Hobby horse jest lekki, więc długie godziny spędzone na zabawie w jego towarzystwie nie są zbyt męczące.

Hobby horse niewątpliwie wspiera rozwój fizyczny dziecka oraz równocześnie jest doskonałym motorem do aktywnego spędzenia czasu. Jego ogromną zaletą jest możliwość zabawy zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Stanowi również doskonały rekwizyt na bal przebierańców. Nikt na pewno nie będzie miał drugiego takiego samego konika.

Hobby horse boxy są również oryginalnym pomysłem na prezent.

My, jako twórcy zestawów do samodzielnego wykonania konika, dołożyliśmy wszelkich starań, aby spełnił on wszystkie oczekiwania Twoich dzieci, ale też Twoje, co do jakości czy kunsztu wykonania poszczególnych elementów. Dodatkowo szeroki wybór rodzajów zestawów pozwala na wybranie konika w ulubionym kolorze dziecka.

Atrakcyjna cena oraz pozytywne opinie klientów stanowią idealną zachętę do skorzystania z oferty naszego sklepu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl