Stojaki

Stojaki, czyli stajnie

W naszym sklepie znajdziecie stojaki, zwane czasem stajniami. To właśnie te przedmioty zapewniają hobby horse'om miejsce na spoczynek, ale to oczywiście nie wszystko. Takie stojaki występują w kilku rodzajach. Mogą być miejscem dla jednego konika lub wielu koników, wszystko zależy od rozmiaru i przeznaczenia.

Dobry stojak posiada również haczyki, dzięki którym zawiesimy na nim inne akcesoria takie jak ogłowie (styl angielski, meksykański czy wszelkiego rodzaju ogłowia ozdobne), Hackamore do ogłowia czy kantary i uprzęże. Należy również dodać, że stojaki są wyposażone w półeczkiki, w których schowamy derki, pokrowce czy torby.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Stojaki są bardzo lekkie i nie zajmują zbyt dużo miejsca (chyba że są to naprawdę duże stajnie, ale nawet stajnia na trzy konie bez problemu zmieści się w małym pomieszczeniu), a transportowanie ich nie nastręcza zbyt wielu problemów. Poza tym stajnie można nieść, by przewieźć ją na przykład w bagażniku samochodu osobowego.

Musimy oczywiście przypomnieć, że każda stajnia jest produktem ręcznego wykonania.

W naszej ofercie znajdują się zarówno małe stojaki na jednego konika, jak i stojaki, w których zmieści się kilka koników, dużo osprzętu i akcesoriów, a także znajdzie się miejsce na podpis dla każdego z koników, aby każdy miał swoje własne miejsce!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl