Przeszkody

W naszej ofercie znajdują się przeszkody stylizowane na wzór tych, wykorzystywanych podczas  skoków jeździeckich. Jeśli Twoje dziecko marzy o jeździe konnej, ale jeszcze nie możesz zapewnić mu takiej atrakcji możecie wybrać całkiem nowy, inny wymiar aktywności fizycznej. Nasze przeszkody warto wybrać na początek skoków.  Dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona! Jeśli chcecie przenieść się w świat wyścigów jeździeckich - w naszym sklepie znajdziecie bogatą ofertę przeszkód, tyczek, kłódek oraz toreb na przeszkody.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Każda z naszych przeszkód zapewnia pełną mobilność. Możesz wykorzystać je zarówno w zamkniętym pomieszczeniu, jak i na otwartej przestrzeni. Znacząco ułatwi Ci to bezproblemowe rozkładanie i składanie przeszkody. Do jej przenoszenia stworzyliśmy też specjalny pokrowiec, w którym bezpiecznie możesz przenieść  lub przechowywać przeszkody.

W naszej ofercie znajdziesz przeszkody różnej wielkości, które dobierzesz w zależności od wzrostu i możliwości motorycznych Twojego dziecka. Jakie wysokości mamy w swojej ofercie?

 • Przeszkoda 120 Hobby Horse HH (120 cm),
 • Przeszkoda 80 Hobby Horse HH (80 cm).

Na początek skoków warto wybrać niższą wysokość poprzeczki. Najlepsza będzie ta mieszcząca się w zakresie około 30 cm. W tym celu sprwadząją się oba modele naszych przeszkód. 

Przeszkody możesz dowolnie regulować dzięki zastosowaniu kłódek (podpór), które zapewniają pełne bezpieczeństwo. Nie ma możliwości by Twoje dziecko przewróciło się podczas skoku. Tyczka została zaprojektowana tak, by spadała podczas potrącenia nogą. Podporę tyczki/kłódkę do przeszkody Hobby Horse również znajdziesz w naszym sklepie. Możesz ją bez problemy samodzielnie zamontować.

Nasze przeszkody i inne elementy w nich zastosowane, zostały wykonane metodą rzemieślniczą, z największą dbałością o każdy szczegół. Każdy nasz produkt zapewni stabilność, solidność i pełne bezpieczeństwo. Każda przeszkoda została wyposażona w antypoślizgowe gumy, które zapewniają stabilność na twardym podłożu. Guma zapobiega przesuwaniu lub przewróceniu się przeszkody. Dzięki temu możemy wykorzystać je również w zamkniętych pomieszczeniach np. na panelach, płytkach lub innym rodzaju twardego podłoża.

Produkty są wykonane z ogromną dbałością, więc nie tylko zapewniają bezpieczeństwo, ale również są miłe dla oka, wykonane niezwykle estetycznie.

Drewno, z którego zostały wykonane nasze produkty posiada certyfikat FSC. Certyfikat zapewnia nas o odpowiedzialnym wykorzystaniu zasobów leśnych przez producenta. FSC potwierdza, że produkcja, przetwarzanie i handel drewnem i produktami pochodzenia leśnego (np. papier) jest zgodny z przepisami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej. Drewno wykorzystywane w produkcji pochodzi więc z legalnych źródeł. Forest Stewardship Council  jest jednym z największych międzynarodowych programów certyfikacji w przemyśle drzewnym. Przepisy dotyczące przemysłu drzewnego obowiązują od 2002 roku.

Dodatkowo wszystkie nasze produkty zostały specjalnie zaimpregnowane i zabezpieczone. Jakich środków użyliśmy do impregnacji naszego drewna? Są to:

 • impregnat przeciwgrzybiczny – dla zapewnienia odporności na warunki atmosferyczne,
 • lazura – by podkręcić piękny kolor drewna,
 • w końcowym etapie pokryte lakierem jachtowym - zapewniającym im jeszcze większą trwałość i piękny połysk.

Do naszych produktów możesz dokupić specjalnie dedykowaną trobę/pokrowiec na przeszkody. Zapewni on skuteczną ochronę przed brudem, kurzem i wodą. Dzięki jego zastosowaniu łatwo przeniesiesz przeszkody lub zabierzesz je w podróż. W torbie bez problemu zmieścisz cały zestaw, a także dodatkową tyczkę. Torba może być noszona na ramieniu lub na plecach dzięki zastosowaniu dodatkowego ściągacza. Produkt możesz zakupić w dwóch kolorach: czarnym lub beżowym. Został wykonany z trwały, mocnych materiałów, dzięki czemu posłuży na długo.

Nasze produkty zostały wykonane w Polsce. Dzięki zakupowi naszych produktów wspierasz naszą rodzimą gospodarkę i handel. Jesteśmy polskim, lokalnym przedsiębiorcą. Firma mieści się w Rumi, w województwie pomorskim. Nasza filozofia idealnie wpisuje się w hasło miasta – „naturalnie pomysłowa”. Tworzymy produkty z naturalnych materiałów z naturalnym pomysłem!

Jakie produkty znajdziesz w tej kategorii?

 • Przeszkoda 120 Hobby Horse HH
 • Przeszkoda 80 Hobby Horse HH
 • Tyczka/poprzeczka do przeszkody
 • Podpora tyczki/kłódka – do przeszkody Hobby Horse
 • Pokrowiec na przeszkody.

Na co możesz liczyć z naszej strony?

 • Produkty wykonane w Polsce,
 • Zastosowanie metody rzemieślniczej, ręczne wykonanie produktów,
 • Dbałość o każdy szczegół,
 • Stabilność, wysoka jakość, bezpieczeństwo,
 • Certyfikowane drewno z legalnych źródeł,
 • Materiały bezpieczne, przyjazne ludziom i środowisku,
 • Mnóstwo dobrej zabawy z naszymi produktami.

Wszystkie produkty z naszego sklepu możesz dowolnie ze sobą łączyć i wyczarować dziecku wspaniałą zabawę w domu lub ogrodzie. Niech Twoje dziecko odkryje niesamowity świat zawodów jeździeckich i przemieni się w jednego z koni! Znaczenie zabawy w naśladowanie jest nieprzecenione w przypadku maluchów. Poprzez zabawę dzieci odkrywają nowe i nieznane dotąd obszary i aktywności, uczą się o tym, jak wygląda świat i jak w nim funkcjonować. Pokaż go swojemu dziecku z naszymi zabawkami! Pozwól mu na zdobywanie nowych doświadczeń.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl