O firmie

Polski producent rzemieślniczych artykułów związanych z Hobby Horse. Tylko ręczna praca i kontakt z produktem zapewni, że otrzymujesz od nas przedmiot któremu człowiek poświęcił uwagę. Niezależnie czy wybierzesz Hobby Horse Box do samodzielnego uszycia czy Przeszkody do skoków na Hobby Horse będziesz mieć pewność, że wykonali go dla Ciebie pasjonaci i fani Horsiaków. Witaj w klubie, witaj w HorseClub. 

Horse Club to sklep internetowy działający pod adresem www.hclub.pl.Będąc aktywnymi użytkownikami w branży znamy twoje potrzeby poszerzając nieustannie ofertę i udoskonalając bieżące produkty. 

W naszej ofercie znajdziesz: zestawy do samodzielnego uszycia konika hobby horse, przeszkody do skoków z hobby horsem, akcesoria jak kantary, ogłowia, hackamore, cordeo, torba na hoby horse, torba na przeszkody hobby horse oraz wkrótce wiele wiele więcej .

Horse Club jako firma rodzinna powstała z pasji i miłości do koni najmłodszego pokolenia. Fascynacja końmi zderzyła się z intrygującym nowym zjawiskiem określanym jako Hobby Horsing. Obecnie zaangażowane na dobre i na złe czy to w pracy czy w wspieraniu działania są 3 pokolenia naszego family bussinessu.

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl